Nils Anderson oljemålning

661735

NILS ANDERSON (1817-1865): Landsväg, signerad och daterad Nils Anderson 1860, olja på duk, 67x94 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Nils Anderson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5028458
6 400
5028459
6 200
5028458
6 000
5028454
5 600
5028453
5 400

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.