Auguste Musin oljemålning

661733

AUGUSTE MUSIN (1852-1923): Marinmålning, signerad Auguste Musin, olja på duk, ca 81x65 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Auguste Musin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5027165
6 400
5028180
6 200
5027165
6 000
5027163
5 600
5027162
5 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.