Pierre Cardin handväska

661731

PIERRE CARDIN, handväska, ormskinn, detaljer i gulmetall, 1970-tal, ca 17 x 28 cm

Slitage, märken, smärre skador

Fashion

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pierre Cardin handväska

Budhistorik

2019-07-10 kl 10:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.