Spegel i Karl-johanstil

661723

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, dekorelement i mässing, fasettslipat glas, 202x124 cm

Listdel saknas, ytskador

Speglar

Rum 4

Spegel i Karl-johanstil

Budhistorik (1 bud)

5020764
2019-07-08 14:03:16

2019-07-12 kl 20:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.