Spegel rokokostil

661714

SPEGEL, rokokostil, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, höjd ca 139x88 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 15

Spegel rokokostil

Budhistorik (26 bud)
5028388
5 400
5028386
5 200
5028385
5 000
5028380
4 800
5028384
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.