1-par fåtöljer i palisander för Bröderna Andersson

661694

BRÖDERNA ANDERSSON, 1-par fåtöljer, 1960-tal, stommar i massiv palisander, lösa sittplymåer klädda i svart skinn, sitthöjd ca 43 cm, CITES-intyg medföljer

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Budhistorik (21 bud)
5028841
5 800
5029090
5 600
5028841
5 400
5029088
5 200
5028841
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.