Gratängform brickor nysilver CG Råström

661693

GRATÄNGFORM / BRICKOR, 4 delar, nysilver, C. G. Råström, Stockholm 1960-70-tal, gratängform, ellipsformad, hårdlödda, musselformade handtag, ca 31x20 cm, brickor, de största ca 36x45 cm

Smärre repor

Diverse

Budhistorik (10 bud)
5028083
5027541
5027541
700
5028057
650
5027541
550

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.