Damskrivbord

661682

DAMSKRIVBORD, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad med valnöt, intarsiadekor, beslag i mässing, utdragsskiva, höjd 65, 80x46 cm

Smärre lagningar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Damskrivbord

Budhistorik (12 bud)
5028135
2 400
5028058
5028058
1 400
5026241
1 300
5026241

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.