Brita Nordencreutz ojlemålning

661679

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Figurscen, signerad B Nordencreutz, olja på duk, ca 55x66 cm

Duket är något ospänt i ramen

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

5027351
5025948
5025598

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.