Skrivbord 1900-tal

661675

SKRIVBORD, 1940-tal, fanérad med björk, höjd 75, 141x76 cm

Ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5025459
5018557

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.