Byrå bemålad

661674

BYRÅ, 1800-tal, 4 lådig, bemålad, höjd 116, 88x45 cm, nyckel finns

Slitage och sprickor, nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå bemålad

Budhistorik (8 bud)
5025802
650
5018070
600
5025801
550
5018070
500
5025784
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.