Vas Kina 1800-tal

661667

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, glasyr i oxblod, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Vas Kina 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5047294
3 200
5043736
5043057
5040759
550
5039123
500

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.