Karmstolar Ekström

661666

YNGVE EKSTRÖM, "Laminett", fåtöljer, 1 par, Swedese, formgivningsår 1956, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, brännmärkning, sitthöjd ca cm

Brukslitage, klädsel med ytskador

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar Ekström

Budhistorik (10 bud)
5029835
4 400
5029856
4 200
5029835
5029341
3 200
5028707

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.