Bo Lassen akvarell

661657

BO LASSEN (1900-tal): "Dansk kanna", signerad Lassen, akvarell, ca 48 x 63,5 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bo Lassen akvarell

Budhistorik

2019-07-10 kl 13:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.