Tadeusz Filipek gouache

661656

TADEUSZ FILIPEK (1957-2010): Saxofonist, signerad Filipek, daterad 2000, gouache, ca 20 x 12,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tadeusz Filipek gouache

Budhistorik (1 bud)

5017739
2019-07-06 21:38:26

2019-07-10 kl 20:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.