Margareta Wallin oljemålning

661627

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Stilleben med blommor, signerad, olja på duk, ca 55x38 cm

Obetydligt ytslitage

Fack 3

Margareta Wallin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5028517
600
5028128
550
5028507
550
5028128
450
5027059

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.