Fredrik Isberg akvareller

661626

FREDRIK ISBERG (1846-1904): (2) "Fjellgatan å Söder" och '' Bondeska Palatset 1898'' monogramsignerade ''FI'', akvarell och gouache, bildstorlek ca 10.5x15.5 cm

Ej examinerade ur ramen

Konst, Äldre måleri

Fredrik Isberg akvareller

Budhistorik (7 bud)
5028451
550
5027984
500
5027789
450
5026670
5027788

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.