Skulpturer, modern tillverkning

661625

SKULPTURER, 5 st, 1970-tal, modern tillverkning av läkemedelsfirman Hoechst, höjd ca 13 cm ink sockel

Bruksslitage

Diverse

Monter 11

Budhistorik (1 bud)

5020444
2019-07-08 11:31:29

2019-07-12 kl 19:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.