Golvlampa av Alfredo Häberli "Carrara", Luceplan

661621

ALFREDO HÄBERLI, "Carrara", golvlampa, Luceplan, Italien, formgivningsår 2001, stomme i polyuretan, höjd ca 185 cm

Bruksslitage i form av mindre repor och märken

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Golvlampa av Alfredo Häberli

Budhistorik (4 bud)

5028536
950
5028528
750
5025245
500
5025018

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.