Aramis Ney

661620

ARAMIS NEY (född 1943): Utan titel, blandteknik på kartong, signerad och daterad Ney 83, mått ca 90x70 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 17

Aramis Ney

Budhistorik (4 bud)

5027110
5019912
5021033
5019912

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.