Nicholas Hondrogen

661618

NICHOLAS HONDROGEN (1952-2007): ,"A Different Sense" etsning, signerad och numrerad 37/75, 1976, ca 135x60 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 17

Nicholas Hondrogen
Budhistorik

2019-07-12 kl 10:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.