Nicholas Hondrogen

661617

NICHOLAS HONDROGEN (1952-2007): "A Different Sense" etsning, signerad och numrerad 27/75, 1976, ca 135x60 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 17

Nicholas Hondrogen

Budhistorik (9 bud)
5027721
650
5026663
600
5024187
550
5026661
500
5024187
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.