Spegel

661612

SPEGEL, Italien, tidigt 1900-tal, blandstil, träskuren och med slagmetall, höjd ca 81 cm

Renoverad, slitage

Speglar

Hylla 2

Spegel

Budhistorik (14 bud)
5035208
2 400
5035203
5035207
5035203
1 700
5034828
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.