Skrivbord England

661610

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, 3 delat, fanérat med mahogny, belsag i patinerad zink, delvis läderklädd skiva, höjd 78, 120x60 cm

Bruksslitage, läder med slitage och repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Skrivbord England

Budhistorik

2019-07-12 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.