Pelarbord

661609

PELARBORD, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, oval skiva, riktligt skuren dekor vid underede, höjd ca 73, ca 105x63 cm,

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Pelarbord

Budhistorik (9 bud)
5031866
700
5028553
650
5031864
600
5028553
550
5031861
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.