Golvlampor

661605

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, betsat mahogny, delvis godronnerad, skuren dekor, på pelarfot, höjd (exl skärm) ca 130 cm

Bruksslitage, märken, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor

Budhistorik (5 bud)
5028337
650
5028216
600
5028198
5027598
5027145

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.