Carl Brandt oljemålning

661599

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med stuga och snötyngda granar, signerad C Brandt, olja på duk, ca 65x100 cm

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5019687
2 400
5023415
5019687
5023414
1 900
5019687
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.