Karmstolar sannolikt Holland

661595

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, sannolikt Holland, dekor i bloemen marqueterie, sitthöjd ca 46 cm

En karm lös, senare klädsel, klädsel m skador

Möbler, Stolar

Rum 15

Karmstolar sannolikt Holland

Budhistorik (8 bud)
5025844
5025161
750
5025161
650
5025843
600
5025161
450

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.