Edit Geert oljemålning

661592

EDIT GEERT (Danmark 1906-1983), interiör med kvinna, signerad E Geert, olja på duk, ca 65 x 75 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Edit Geert oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5026682
2019-07-11 21:47:47

2019-07-11 kl 21:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.