Två stolar i rokoko samt i rokokostil

661590

STOLAR, 2 st, 1700-tal, rokoko samt 1800-talets slut, rokokostil, sitthöjd ca 45 cm

Stolen i rokoko med senare kompletterad sits, avlutat samt lackerad

Möbler, Stolar

Hylla 7

Budhistorik (6 bud)
5026965
5025069
900
5020363
850
5020100
5020099

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.