Sune G Svensson skål samt fat Tema keramik

661578

SUNE G SVENSSON, 2 delar, glaserat lergods, signerade SGS, fat diam ca 32 cm, skål med hänklar höjd ca 14,5 cm, diam ca 21 cm

mindre nagg på undersida fat

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik

2019-07-28 kl 15:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.