Bord 1800-tal

661567

BORD, 1800-tal, furu, bemålat underrede, höjd ca 77, 104x59 cm

Brukslitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 22

Bord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

5024879
5022619
900
5018223

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.