Klaffbord

661566

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, gråmålat, höjd ca 74, nedfällt, 90x70, klaffar på kortsidar á 25 cm

senare bemålat, bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Klaffbord

Budhistorik (2 bud)

5032134
550
5030701
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.