Lisbeth Jobs oljemålning

661565

LISBETH JOBS (1909-1961): Blomsterstilleben, signerad Jobs, olja på duk, ca 33x42 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Lisbeth Jobs oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5024673
2 400
5024672
5024671
5024635
1 900
5024605
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.