Nisse Strinning stringhylla 7 dlr

661564

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hyllsystem, skrivskiva, regel samt 3 hyllplan, vitlackerade, gavlar i svartlackerad metall, samtida, skrivskiva ca 78x58 cm, hyllplan ca 78x30 cm, gavlar höjd ca 200x38 cm

bruksslitage så som märken och naggar

Möbler, Hyllor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
5037594
5036726
1 400
5036725
5036724
5036723
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.