Byrå med vitrindel, tvådelat, nyrenässans

661555

BYRÅ MED VITRINSKÅP, nyrenässans, sekelskiftet 18/1900-tal, tvådelat, fanérat med mahogny samt lackerat, vitrindel invändigt med löstagbara hyllplan, byrå med 3 lådor, höjd ca 187, 85x50 cm

Bruksslitage, lösa listdekar samt stötmärken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

5026740
650
5026268
600
5018036

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.