Ateljé Lyktan bordslampor

661544

ATELJÉ LYKTAN, bordslampor, 2 st, Studio Åhus, daterade 1983 samt 1984, stomme i klarglasmassa med underfång i vitt glas, etikettmärkta och etsade, höjd (exl skärmen) ca 39 och 42 cm

Bruksslitage, ljuspunkten till den större bordslampan är är lös, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Ateljé Lyktan bordslampor

Budhistorik (2 bud)

5028309
5025242

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.