Hängeskåp allmoge

661543

HÄNGSKÅP, allmoge, hörnmodell, 1800-tal, furu med järngångjärn, 1 dörrpar med 1 bakomliggande hylla, höjd ca 121, 77x77 cm

Slitage, renovering, komplettering, torrsprickor, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Hängeskåp allmoge

Budhistorik (2 bud)

5028152
5023981

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.