Damsekretär

661542

DAMSEKTRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad med valnöt, intarsiadekor, invädigt med lådor och fack, beslag i mässing, höjd

Fanérlagningar, fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Damsekretär

Budhistorik (16 bud)
5028249
5028538
1 900
5028249
1 800
5028537
1 700
5028249
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.