Byrå 1900-tal

661540

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanérad med mahogny, skiva i sten, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 76, 81x50 cm

Ytskador, löst list, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Byrå 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5028348
1 300
5026967
5028347
5026967
5025143

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.