Teatersäten Vasateatern

661534

TEATERSÄTEN, 3 st, omkring 1900-talets mitt, sidostycken och karmar i mörkbetsat lövträ, sits och rygg klädda i mörkt röd plysch, fällbara sitsar, numrerade med rad- och stolsnummer, sitthöjd ca 45 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Teatersäten Vasateatern

Budhistorik (12 bud)
5023351
5025151
5023351
850
5025149
5023351
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.