Bordsdekorationer

661533

BORDSDEKORATIONER, 3 st, 1900-talets andra hälft, Italien, glas, längd ca 19-20 cm

Bladen med skador

Diverse

Monter 2

Bordsdekorationer

Budhistorik (14 bud)
5022238
950
5025839
900
5022238
850
5025838
5022238
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.