Kuverttallrikar nysilver

661530

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, nysilver, 1900-talets andra hälft, diameter ca 30 cm

Brukslitage, smärre repor, en med kantbuckla

Diverse

Monter 2

Kuverttallrikar nysilver

Budhistorik (15 bud)
5025737
1 400
5025690
1 300
5025736
1 300
5025690
5024336

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.