Skåp 1700-tal

661522

SKÅP, 1700-tal, barock, Tyskland, intarsiadekor, fanerat med bl.a. valnöt och valnötsrot, invändigt med hyllplan, höjd ca 180, 139x57 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
5025632
6 200
5025372
6 000
5025371
5 400
5025370
5 200
5022943

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.