Stolar

661520

STOLAR, 3 st, Italien, 1900/2000-tal, stomme i trä, svartlackerade, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47, högsta höjd 116 cm

En något lös i fogarna, slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar

Budhistorik (1 bud)

5017977
2019-07-07 01:13:11

2019-07-12 kl 12:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.