Ring 18 k vitguld diamant

661519

RING, 18 k rodierat vitguld, gammalslipad diamant 1,30 ct, enligt gravyr, kvalité LY/I1, på vardera sida dekor med 2 små åttkantslipade diamanter totalt ca 0,08 ct, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 3,2 g

Rondistnagg, rodiumsläpp, skena med slitage

Guld/Smycken

Ring 18 k vitguld diamant

Budhistorik (12 bud)
5017856
12 000
5017855
11 500
5017853
10 000
5017852
9 400
5017851
8 800

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.