Sideboard teak

661518

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérad med teak, 4 lådor lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 82, 182x48 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt, märken, repor, något skadad vid ett hörn

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sideboard teak

Budhistorik (10 bud)
5028377
2 800
5019936
2 600
5028376
2 600
5019936
2 400
5028283

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.