Salvador Dali litografi

661515

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Four Dreams of paradise: Gala, 1973, signerad och numrerad E.A. LXVIII/LXXV, litografi på japanpaper, ca 54x42 cm

Fack 22

Salvador Dali litografi

Budhistorik (15 bud)
5028613
5028579
3 800
5028612
3 800
5028579
3 600
5028595
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.