Johan Krouthén oljemålning

661514

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Norrköpingsvy, signerad och daterad Johan Krouthén 1915, olja på duk, 39x58 cm

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5020494
22 000
5025922
22 000
5020494
20 000
5017250
15 000
5016500
7 000

Slutpris SEK:
22 000
2 242 EUR, 2 710 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.