Evert Lundqvist oljemålning

661513

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition, otydligt monogramsignerad samt signerad a tergo Evert Lundqvist, olja på duk, 51x42 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Evert Lundqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5023978
13 500
5017990
12 000
5016503
10 500
5016453
8 400
5016317
7 000

Slutpris SEK:
13 500
1 388 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.